Новини

В Samsung Galaxy Watch Active 2 навмисно вимкнули головну функцію

Обговорення
Samsung Galaxy Watch Active 2

Розумний годинник Samsung Galaxy Watch Active 2 спочатку вийшов в Південній Кореї і поступово з’являється на інших ринках. Але одна його особливість чомусь пройшла повз тематичних ресурсів, а якщо хтось десь про це згадував, то часто не акцентував уваги.


Нагадаємо, модель Galaxy Watch Active 2 дуже сильно схожа на попередницю, але новинка отримала сенсорний безель – такий собі компроміс між лаконічністю Galaxy Watch Active і можливостями старших моделей Samsung.

Однак, купивши Galaxy Watch Active 2, ви не зможете користуватися сенсорним безелем. Справа в тому, що ця функція чомусь за замовчуванням відключена і її необхідно активувати в меню програми Galaxy Wearable. Можливо, Samsung виправить це з оновленнями, але все одно неясно, навіщо було так робити, адже це одна з основних відмінностей нової моделі від старої.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетник Redmi 8A здивував рекордно низькою ціною

В минуле

На HUAWEI Mate 30 Pro без проблем можна встановити Google Play

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.