Новини

Новий стільниковий оператор запустив наддешевий тарифний план

Попит на послуги телекомунікаційних компаній в Україні стрімко зростає, тому що все більше українців хочуть мати можливість завжди і скрізь залишатися на зв’язку, використовуючи мобільний інтернет, SMS-повідомлень та звичайно ж голосовий зв’язок, користь від якої неймовірно велика, особливо для тих, хто так і не навчився використовувати глобальну мережу. Головна складність полягає в тому, що за всі ці послуги потрібно платити кошти на постійній основі, причому далеко не найменші. Втім, на радість усіх українців, тепер з цієї ситуації є такий вихід, при якому вдасться уникнути великих витрат на такого роду послуги, а разом з тим отримувати їх в повному обсязі, маючи можливість розпоряджатися такими на свій розсуд.


Все завдяки тому, що в країні з’явився новий стільниковий оператор, який запустив наддешевий тарифний план, що містить в собі 4 ГБ мобільного інтернету і, крім того, 60 хвилин розмов на будь-які українські номери, в тому числі на міські. Витрачати інтернет-трафік можна на будь-які цілі, в тому числі на викачування торентів, відвідування веб-сайтів, читання книг, перегляд фільмів, прослуховування музичних композицій, а також на багато іншого. Більш того, абоненту ніхто не забороняє роздавати трафік на інші електронні пристрої, роблячи це без будь-яких обмежень і труднощів, використовуючи такі протоколи передачі даних, як Bluetooth, Wi-Fi і USB.

Мобільний оператор

Як запевняє телекомунікаційна компанія, її абоненти повною мірою захищені від несподіваних списань грошей, а також платних підписок. Ніякого роумінгу під час поїздок по Україні немає, тому всі включені в тарифний план можливості здатні в повній мірі без обмежень працювати як в домашньому регіоні, так і за його межами, а доплачувати при цьому грошові кошти за що-небудь абсолютно точно не доведеться. Дозволено підключатися до мереж поколінь 2G, 3G і 4G LTE. Ще одна приємна особливість тарифу – 30 повідомлень SMS на будь-які номери по Україні, а всередині мережі діє повний безліміт як на дзвінки так і на смс, і це гарантовано стане в нагоді всім любителям такого виду зв’язку.

Оператор

Такі щедрі і вкрай привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування українцям пропонує стільниковий оператор «Lycamobile», який відносно недавно з’явився в нашій країні. Його тариф під назвою “Все в одному XS” обходитися всього в 30 гривень на місяць, що дуже дешево в порівнянні з тарифами конкурентів. Користуватися таким тарифом дозволено в смартфонах, роутерах, модема, ноутбуках і інших пристроях з можливістю установки в них SIM-карти.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

  1. Читаю одну статтю, іншу… І бачу, що якусь відверту лапшу на вуха вішають.
    Який же ж він вигідний? І о боже, СМС у 2019 році, без кількох тижнів 2020?!

  2. сайт – лайно. досить вже лайку стопіцот разів рекламувати. Вона вигідна якщо є хтось за кордоном – тоді дзвінки між абонентами безкоштовні. А так-ніфіга не вигідний тариф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button