Новини

PlayStation 5: відома точна дата релізу та ціна в Європі

Обговорення
PlayStation 5

Sony офіційно підтвердила, що PlayStation 5 буде доступна в кінці 2020 року, однак інших деталей, на жаль, поки надзвичайно мало. Проте, зусиллями користувача @PSErebus, раніше точно «злившого» дату релізу Last Of Us. Part II, ми дізналися деякими найважливішими деталями.


Зокрема, згідно з його даними, реліз відбудеться 20 листопада, через сім років і п’ять днів (15 листопада 2013 року) після PlayStation 4. Новинка буде оснащуватися 2-ТБ твердотілим накопичувачем (SSD), а її ціна складе $ 499 в США і 499 євро в Європі. Примітно, що це стільки ж, скільки попросять за головного конкурента в особі Xbox One Project Scarlett і на 25% більше, ніж на старті просили за PS4. Нарешті, в стартову лінійку PS5 може увійти наступна версія гоночного симулятора Gran Turismo 7.

Gran Turismo 7

Раніше Sony підтвердила, що PS5 зробить значний технічний стрибок за рахунок SSD, апаратних технологій трасування променів і нового «заліза». Також буде значно перероблений інтерфейс на користь розширення соціальних функцій, з’явиться поліпшений геймпад Dualshock для більш точного і реалістичного управління, додані можливості штучного інтелекту і, можливо, голосовий асистент.

PlayStation 5

До непідтверджених чуток слід віднести повну зворотну сумісність з іграми минулого покоління. На офіційному рівні Sony говорить про PlayStation 5 поки не дуже багато, зосередившись на просуванні двох своїх найбільших ексклюзивів на залишок до релізу PS5: Death Stranding (вже у продажу) і Last Of Us. Part II (29 травня).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий Xiaomi Mi Band виходить вже цього тижня

В минуле

Huawei Nova 6 на нових фото: відома дата релізу

В майбутнє

Також буде цікаво