Новини

Набирає обертів битва між Huawei та Samsung за кращу флагманську камеру

На вихідних з’явилася чутка про те, що смартфони Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 Plus не отримають 108-мегапіксельні камери. Сьогодні відомий інсайдер написав в Twitter, як треба правильно інтерпретувати ці дані.


Як повідомляється, максимальна роздільна здатність основних датчиків Galaxy S20 і Galaxy S20 Plus складе заповітні 108 Мп, і в такому режимі напевно можна буде знімати. Але ставка зроблена на використання сенсора з розкладкою RGGB і фільтра Ennea Bayer (9 Bayer).

Тобто максимальна роздільна здатність датчика буде зменшуватися в 9 разів – саме до 12 Мп, але при цьому в рази буде збільшуватися захоплення світла, а це вже має позитивно позначатися на якості будь-яких фото.

[adsforwp id=”10622″]

У Huawei зі своїм P40 вчинять по-іншому: апарат отримає датчик на 52 Мп з фільтром Quad Bayer і розкладкою RYYB. Для захоплення більшої кількості світла пікселі зможуть формувати четвірки, а підсумкова роздільна здатність такого знімка буде в чотири рази меншою максимальної – тобто 13 Мп.

Як пише інсайдер, застосування цих датчиків запустить новий виток війни камер флагманських смартфонів. І хто з неї вийде переможцем, поки можна тільки гадати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button