Новини

Камера флагмана Samsung Galaxy S20 отримає масу корисних фішок

У листопаді, коли почали активно поширюватися бета-версії прошивки One UI 2 для різних пристроїв Samsung, в мережі заговорили про деякі фішки камер майбутніх флагманів Galaxy S20 (S11).


Історія отримала продовження зараз, коли вийшла фінальна версія нового інтерфейсу для Galaxy Note 9. Зокрема, підтверджується режим Director’s Mode, який дозволить вручну вибирати об’єкт фокусування для подальшого автоматичного відстеження, а також дасть можливість робити знімки з близької відстані.

Підтверджено і режим Single Shot: його призначення перетинається з Photobooth з Google Pixel, який дозволяє робити знімки при виявленні конкретної сцени (поцілунок, посмішка, інші можливі сценарії). У реалізації Samsung це буде поширюватися як на основну, так і на фронтальну камери.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy S20

Також в One UI 2 знайдені відсилання до додаткових параметрів розмиття (чотири нових режими: Mono, Artify, Side Light, Vintage), ефект Glitch, що працює спільно з Live Focus Video (ймовірно, тут мова йде про отримання портретних фото і режиму відео) і Pro-режиму для відео (по аналогії з фото, де він забезпечує доступ до безлічі налаштувань.

Якщо трохи відволіктися від камери, то One UI 2 може розповісти і про функції Battery Health, яка дозволить швидко дізнатися про стан батареї і отримати рекомендацію по оптимальному моменту для її заміни (як у Apple, після гучної історії з «уповільненням» iPhone). Звернемо вашу увагу, що все це недоступно для Galaxy Note 9 на даному етапі, а лише описано в рядках коду програми камери.

Немає гарантії того, що всі вони доберуться до фінальної прошивки Galaxy S20, але така ймовірність залишається досить високою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button