Новини

Xiaomi Mi TV отримають новітню оболонку PatchWall 2.0

Обговорення
Xiaomi Mi TV Pro

Компанія Xiaomi на цьому тижні провела презентацію Smarter Living 2020 в Індії, де було представлено кілька гаджетів для розумного будинку, а також кілька нових моделей телевізорів лінійок Mi TV 4X і Mi TV 4A .


Особливістю цих телевізорів стала PatchWall 2.0, нова версія користувальницького інтерфейсу телевізорів Xiaomi, яка містить кілька нових налаштувань, включаючи світлу тему і карусель контенту, а також пропонує доступ до різного контенту без реєстрації і входу під обліковим записом. Також реалізована інтеграція Live News, яка забезпечує появу свіжих новин в режимі реального часу на одному екрані.

Тепер же компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що насправді всі раніше випущені телевізори Mi TV також отримають PatchWall 2.0 на базі Android 9 Pie. Оновлення також принесе підтримку сервісів відеострімінга Netflix і Amazon Prime Video, через які, до речі, могла збільшитися ціна першого розумного телевізора OnePlus .

До речі, пару днів назад Xiaomi представила новий 70-дюймовий телевізор за дуже доступною ціною .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A70s – 64-мегапіксельний смартфон вперше на фото

В минуле

4K в маси: Xiaomi представила доступний розумний телевізор з HDR

В майбутнє

Також буде цікаво