Статті

Названо найнестерпніші знаки зодіаку в побуті

Астрологи визначили найнестерпніші знаки зодіаку. Вжитися з ними дуже складно на одній території. Астрологи впевнені, на ці риси характеру впливають зірки та планети. Тому читайте рейтинг від експертів. Можливо це Ви той нестерпний знак зодіаку чи Ваша друга половинка. Отже, у рейтингу опинились наступні знаки:

Діви

З їх пристрастю до порядку та прагненням бути ідеальними у всьому дуже важко вжитися. До того ж Діви дуже чесні та не проти дати критику оточуючим. Найбільше Діви обожнюють жити за розкладом і охоче нав’язують його всім довкола себе. Це неперевершені перфекціоністи. З ними марно сперечатися. Бажання навчити часом виходить за всі рамки. Втім не варто приймати їх слова близько до серця. Краще прислухатися до порад мудрих Дів, адже вони від щирого серця бажають навчити та підказати. 

Водолій

Тяжкий характер цього знаку зодіаку не дає спокою нікому. Але на відміну від Дів, Водолії справжні “замурзи”. Їх просто не хвилює чистота та порядок. Вони ніколи не замислюються над тим, хто створює затишок навколо їх персони. Цьому знаку байдуже яких зусиль це коштує близьким. Перевиховати цей знак неможливо. Найкращим рішенням буде виділення для Водолія окремого простору “для себе”. Ні в якому разі не встановлюйте там свої порядки.

Терези — ці особистості поєднують дві крайності: маніакальну пристрасть до чистоти та порядку, а також тотальну нелюбов до прибирання. Вони геть не пристосовані до побуту. Окрім цього мають космічний список вимог до партнера. Догодити їм неможливо, тому не намагайтеся. Зусиль все одно не помітять. Любов та ласка перетворюють терезів на пухнастих кошенят: милі та недолугі. Тому їм все прощають.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button