Новини

В жовтні пенсіонери будуть приємно здивовані пенсією: кому та скільки доплатять?

Надбавка до пенсії окремим категоріям громадян анонсується ще напевно від початку літа. Хто активно слідкує за цією темою той чув, що у липні мали підвищувати пенсію на 400 гривень пенсіонерам у віці 75-80 років.

Щоправда тоді очікування були марними. Люди отримали свою стабільну виплату, а в уряді заявили, що в бюджеті не вистачило коштів. Мовляв доплати точно будуть але вже восени. Осінь прийшла, і ось з 1-го жовтня довгоочікувана надбавка таки потішить літніх людей.

������ �������13 ��017 ���������/ ���

По 400 гривень щомісячно, але ця сума може трішки різнитися

Взагалі, обіцяють доплачувати по 400 гривень, але як виявилося не всі отримають рівно такий розмір доплати. В декого може вийти й менша надбавка. Повідомляється, що на розмір доплат впливатиме розмір діючої пенсії, та інших виплат, які отримує особа. Крім цього, надбавку приблизно у розмірі 300 гривень, мають отримати й усі кому виповнилося 65-70 років. Однак доведеться почекати. Ймовірно, що це трапиться вже у 2022 році. В Уряді заявили, що в плані бюджету необхідна сума врахована тож це точно не пусті обіцянки.

З 1-го жовтня підвищиться мінімальна пенсія

Мінімальна пенсія стартуватиме від 2500 гривень, але лише для окремої категорії людей. Для чоловіків та жінок, яким виповнилося 60 і 65 років відповідно і у них є робочий стаж 30 і 35 років. Як обраховуватиметься пенсія вже на наступний рік — невідомо. Адже згідно з оновленою пенсійною реформою, щороку вимоги до робочого стажу збільшуватимуться, і до мінімального стажу додаватиметься +1 рік впритул до 2027 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button