Новини

Google Pixel 4 показали на живому відео

Обговорення
Google Pixel 4
Google Pixel 4

Нещодавно Google Pixel 4 засвітився на фотографіях, а тепер в мережі з’явилося відео з демонстрацією нового «гуглофона». Робочий пристрій показали з усіх боків, підтвердивши ранні витоки і чутки про його дизайн.


На відео смартфон швидко обертають в руках, але це не заважає розглянути всі ключові деталі. Як і повідомлялося раніше, у Pixel 4 будуть тонкі рамки знизу і з боків, а ось верхня помітно виділяється на їх фоні. Сама Google раніше показала , що над екраном крім фронтальної камери буде розташовано безліч датчиків і сенсорів для розпізнавання особи і управління смартфоном за допомогою жестів рукою. Як стало відомо, ця функція буде працювати не в усіх країнах.

На зворотному боці в кутку знаходиться помітно випираючий з корпусу квадратний блок основної камери. До сих пір немає точної інформації, чи буде у Pixel 4 подвійна або потрійна камера. З цікавих деталей також можна відзначити відсутність 3,5-мм роз’єму для навушників і виділену білим кольором кнопку живлення.

Презентація Pixel 4 традиційно очікується в жовтні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor V30 отримає найновійший SoC Kirin 990

В минуле

Як звільнити місце на смартфоні не видаляючи фото та відео

В майбутнє

Також буде цікаво