Softnews

Чому не варто користуватися сервісом GetContact: 5 причин

Розповімо про 5 причин, чому краще не користуватися додатком і сервісом GetContact.


Додаток GetContact – визначник номерів, який дозволяє розпізнавати небажані дзвінки. Ще додаток показує, як такі номери підписані в телефонних книгах інших користувачів. При цьому GetContact володіє серйозними недоліками, через які рекомендується не використовувати додаток.

Поширення свого номера

В угоді додатку GetContact є пункт, що розробники залишають за собою право ділитися даними користувача з третіми особами. Це означає, що номер телефону не тільки потрапить в базу GetContact, але і в теорії може бути переданий третім особам.

Поширення номерів зі своєї телефонної книги

Витік номера телефону в сумнівні організації спіткає не тільки користувача, який завантажив GetContact, але і список його контактів. Всі збережені в телефонну книгу номери також передаються розробникам додатку, які, знову ж таки, можуть передати їх третім особам. З цієї причини знайомі та родичі користувача, запрограмовані у його телефоні, можуть почати отримувати небажані дзвінки від спамерів.

Збір особистих даних користувача

Розробники GetContact отримують не тільки номер телефону користувача і список його контактів, а й інші важливі дані:

  • Фотографія профілю.
  • Вік.
  • Стать.
  • Країна проживання.
  • IP-адреса.
  • Адреса електронної пошти.
  • Записи телефонних розмов.

Такий пакет даних зазвичай скуповують рекламні організації, щоб вибрати свою цільову аудиторію і почати здійснювати дзвінки і відправляти електронні листи з рекламними пропозиціями.

[/tie_full_img]

Важливо! Чим більше полів заповнено у контактів в телефонній книзі (місце роботи, адреса електронної пошти, домашня адреса і т.д.), тим більше даних отримає GetСontact.

Отримання спаму

У призначеній для користувача угоді GetContact також сказано, що компанія залишає за собою право відправляти розсилки по електронній пошті та SMS. Під розсилками необхідно розуміти спам-повідомлення, рекламні повідомлення, маркетингові опитування від третіх осіб і т.д.

Проблеми через теги

Додаток GetContact може стати причиною не тільки небажаних дзвінків, але і сімейних сварок, а також засудження оточуючих. Як відомо, у визначнику можна отримати інформацію про те, як номер забитий у інших користувачів. Ось приклад:

При цьому у відкритому доступі показані всі теги, якими б різкими або неправдивими вони не були. Тому досить легко поставити людину в незручне становище або обмовити, просто забивши його в список контактів під компрометуючих ім’ям.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button