Softnews

Експерт розкрив спосіб визначити взлом Android-смартфона

Обговорення
Android оперативна пам'ять

Експерт лабораторії практичного аналізу захищеності компанії «Інфосистеми Джет» Дмитро Курамін розкрив спосіб вичислити злом Android-смартфона.


Він попередив, що зловмисники зламують смартфони для отримання доступу до даних користувачів.

Експерт зазначив, що в разі злому пристрій почне постійно взаємодіяти з сервером через інтернет. «Користувач може виявити таку активність самостійно через моніторинг ресурсів ОС Android. Йдеться про різні програмні закладки і троянські програми. Головна демаскуючу ознака, що телефон зламаний – різке збільшення споживаного пристроєм трафіку і заряду батареї », – розповів він.

Для захисту від зловмисників Курамін порекомендував використовувати антивірусне ПЗ і контролювати статистику споживання інтернет-трафіку різними додатками. Так, якщо «Калькулятор» почав регулярно виходити в інтернет, це «стовідсотковий сигнал про те, що з ним щось не так».

Спеціаліст порадив звернутися в сервісний центр за перевстановленням ОС Android в разі, якщо користувач підозрює, що вона зламана. При цьому важливо перепрошити пристрій, а не просто скинути настройки смартфона до заводських.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell разрешил делиться мобильным интернетом

В минуле

Представлений перший смартфон з екраном що згортається

В майбутнє

Також буде цікаво