Softnews

В Android 11 з’явиться неприємне обмеження

Обговорення
Android 11

Компанія Google додає в Android 11 безліч нововведень, але не всі зміни, що вносяться в операційну систему, сподобаються користувачам. Як зауважив сайт Android Police в офіційному трекері багів , в Android 11 буде обмежена можливість запуску сторонніх додатків камери в деяких сценаріях.


Коли якомусь додатку потрібно використовувати камеру, він буде запускати дефолтний додаток камери, встановлений на смартфоні. Сторонньою камерою скористатися не вийде. В деякі додатки (наприклад, AliExpress, Instagram і Twitter) вбудований власний компонент камери – в них буде задіяний саме він.

Втім, Google збереже можливість запуску сторонньої камери на заблокованому смартфоні. Залежно від телефону, можна швидко запускати камеру подвійним натисканням на кнопку живлення – в цьому сенсі нічого не зміниться.

Android 11

Ця зміна зачіпає «чистий» Android, проте є ймовірність, що виробники зможуть зняти це обмеження у власних модифікаціях Android 11. Чи стануть вони це робити, залежить тільки від їх бажання.

Google пояснює, що обмеження вводиться для забезпечення безпеки користувачів. По всій видимості, деякі додатки камери несанкціоновано отримували доступ до конфіденційної інформації і відправляли її своїм розробникам.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Xiaomi тепер вміють відправляти відео та фото через SMS

В минуле

Какой мессенджер является самым популярным среди украинцев?

В майбутнє

Також буде цікаво