Новини

Android 10 захистить смартфони від загорання

Після релізу Android 10 в мережі почали з’являтися перші подробиці про ключові фішки нової версії операційної системи. Популярна ОС «прокачала» не тільки програмний захист, а й обзавелася функцією апаратного моніторингу позаштатних ситуацій, як здатна запобігти поломкам і навіть загорянню смартфона.

Функція автоматичного відключення порту USB раніше була доступна лише власникам деяких смартфонів Samsung. Тепер Google вирішила зробити її штатної для всіх Android-гаджетів. У разі забруднення, перегріву або попадання води система автоматично відключить порт, запобігши подальшу зарядку пристрою в невідповідних умовах.

Android 10 перегрів USB
Android 10 перегрів USB

Власники апаратів з встановленим Android 10 отримуватимуть відповідне повідомлення про перегрів USB-порту з рекомендацією очистити його від забруднення і перевірити кабель. Повідомлення буде відображатися паралельно з блокуванням порту до тих пір, поки користувач не підтвердить його прочитання або не погодиться продовжити використання апарату на свій страх і ризик. 

Для Android 10 пристрій знаходиться в «критичному стані» при підвищенні температури вище 60 ° С. Аварійний режим включається при досягненні температури в 65 ° С. Нововведення покликане запобігти можливій поломці або мимовільному загорянню смартфонів під час зарядки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button