Новини

Смартфон Xiaomi з 108-Мп камерою буде називатись по іншому

Обговорення
Xiaomi Mi Mix 4

Новина про те, що Xiaomi не може використовувати торговельну марку Mix для позначення своїх смартфонів, отримала продовження. Як пише інсайдер з посиланням на людину, знайомого з ситуацією, Xiaomi знайшла рішення … у вигляді букв грецького алфавіту.


Таким чином, новий флагман компанії може називатися Mi α, а не Mi Mix 4. Інсайдер, правда, призводить назву Mix α, але буквосполучення Mix в назві апарату бути не повинно, так що залишається Mi α. Ну а наступні моделі, відповідно, будуть називатися Mi β, Mi γ і так далі.

З чуток, правонаступник Mi Mix 3S отримає не тільки топову SoC Qualcomm Snapdragon 855 Plus, але також і камеру розширенням 108 Мп . Прем’єра пристрою очікується в кінці місяця.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei скоро випустить “вбивцю” бюджетника Redmi Note 8 Pro

В минуле

Android 10 став доступний для користувачів: як скачати

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.