Новини

Redmi не випускатиме бюджетні смартфони

Обговорення
Xiaomi Redmi 8A

Під час презентації в Китаї, де були представлені нові смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, а також телевізор Redmi TV , глава бренду Redmi Лю Вейбін розповів про плани на майбутнє. Він озвучив п’ять стратегічних цілей, до яких вони будуть прагнути.


Цілі бренду Redmi:

  • Підтримувати гідне співвідношення ціни і якості
  • Робити продукцію високої якості
  • Прискорити поширення на міжнародному ринку
  • Випуск смартфонів середнього і високого класу
  • Зосередитися на 5G, розширювати асортимент гаджетів інтернету речей зі штучним інтелектом, створити велику екосистему Redmi

Нещодавно Лю Вейбін  оголосив, що їх наступний флагманський смартфон Redmi K30 отримає підтримку мереж п’ятого покоління. 

З усього цього можна зробити чіткий висновок, що займатися випуском суто бюджетних моделей компанія не буде. Ми можем розраховувати на міцних середняків та адекватну ціну.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Google Pixel Watch запропонує те, чого немає в конкурентів

В минуле

Redmi Note 8 майже неможливо зламати при нормальному використанні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Titan Quest

    )))))))))))))))) шо за статья ,,,,,,,,,,,,,

Комментарии для сайта Cackle