Огляди

Огляд розумного годинника Huawei Watch GT

Сьогодні у нас на огляді смарт-годинник Huawei Watch GT з AMOLED-екраном і шкіряним ремінцем, які не просто конкурує з дорогими механічними, електронними та кварцовими годинниками, а повністю перекривають покупку дорогих VIP-циферблатів.

Ергономіка

Тип конструкції даного годинника є класичним. Тобто, це повноправний звичайний годинник, тільки з частковими можливостями смартфона. Huawei Watch GT-B7E оформлений в мінімалістичному і консервативному дизайні, який є універсальним для більшості годинників.

Huawei Watch GT

Ремінець кріпиться за допомогою висувних засувок з обох сторін. По центру тилової поверхні знаходяться сканери та датчики, а так само два магнітних кріплення для підключення до магнітної зарядки. По правому краю знаходяться “фейкові” регулювальні гвинти – тут вони є зайвими деталями, тому що не мають функціональності, але виробник вирішив не відходити від загального принципу побудови дизайну.

Huawei Watch GT

На корпусі вигравірувані числові покажчики часу з періодом п’ять секунд. Безель як така відсутня, замість неї зроблено поглиблення з відполірованого металу.

Далі знаходиться сам AMOLED-дисплей електронного циферблату. Скло, яке встановлено над матрицею, має глянсовий відтінок.

Технічні характеристики

Смарт-годинник володіює наступними специфікаціями:

 • Тип: Smart-годинник;
 • ОС: Android Wear 1.0.5.36
 • Підтримка платформ: від Android 4.4 і iOS 9;
 • Повідомлення з переглядом або відповіддю: SMS, пошта, календар, Facebook, Twitter, погода;
 • Вібрація: є;
 • Матеріал корпусу: нерж. сталь, пластик, кераміка;
 • Матеріал браслета / ремінця: шкіра;
 • Режим перегляду часу: цифровий (електронний);
 • Вологозахист: є;
 • Клас водонепроникності: WR50 (душ, плавання без пірнання);
 • Регулювання довжини браслета / ремінця: є;
 • Габарити (ШхВхТ): 46.5 × 46.5 × 10.6 мм;
 • Вага: 46 г;
 • Тип екрану (матриця): AMOLED, сенсорний, з підсвічуванням;
 • Діагональ: 1.39 дюйма;
 • Розширення: 454 × 454;
 • Число пікселів на дюйм (PPI): 327;
 • Роз’єм для навушників: відсутній;
 • Телефонні дзвінки: тільки повідомлення про вхідний дзвінок;
 • Мобільний інтернет: відсутній;
 • Навігація: GPS, ГЛОНАСС;
 • Інтерфейси: Bluetooth 4.2 LE;
 • Об’єм вбудованої пам’яті: 128 МБ;
 • Об’єм оперативної пам’яті: 16 МБ;
 • Додаткова функціональність: моніторинг сну, калорій, фізичної активності;
 • Датчики: акселерометр, гіроскоп, компас, висотомір, датчик освітленості, вбудований пульсометр з можливістю постійного вимірювання пульсу;
 • Акумулятор: незнімний;
 • Ємність акумулятора: 420 мАг;
 • Час очікування: 720 годин;
 • Час роботи в активному режимі: 22 години;
 • Час зарядки: 120 хв;
 • Додаткова інформація: розумний будильник, навігаційна система: Galileo.

Екран, який встановлений на годиннику, виготовлений за технологією One Glass Solution, що дозволяє йому чітко передавати наведену інформацію через ступені зменшеною щільності між дисплеєм і матрицею.

Найважливіше в цьому пристрої, це те, що використовується активна матриця на органічних світлодіодах. Екран годинника нормально проглядається в звичайний і яскравий сонячний день, при цьому інформація залишається читабельною.

Спостерігається часткове перекручування інтерфейсу під час виклику Центру повідомлень і при перегляді меню вибору циферблата. Усередині пристрою використовується двоядерний процесор від невідомого для нас виробника. Ні про тактову частоту, ні про інших параметри нічого не говориться. З телекомунікаційних модулів можна назвали лише Bluetooth для з’єднання зі смартфоном, а також для передачі пакетів, які включають в себе прошивку.

Сама прошивка має розділений формат завантаження з Інтернету. Так як Bluetooth 4.2 LE – це старий формат передачі даних, швидкість завантаження тут невелика – 650 Кбіт / с. Правда, Huawei надає програмне забезпечення вагою не більше 10 МБ. Виправляються тільки найбільш критичні проблеми і недоробки.

Смарт-годинник включаються і починають працювати тільки при активному з’єднання зі смартфоном. Після початкового налаштування смартфона більше не потрібно, однак, таким чином ви не зможете контролювати отримані дані про ритм серцебиття і кількості пройдених кроків за допомогою смартфона.

Huawei Watch GT

Крім цього можна переглядати інформацію про навантаження, призначати собі рівні ходьби або бігу в тренуваннях з допомогою трьох шаблонів, де відстань і розмежування зміни руху відображаються за допомогою GPS-трекера, а так само переглядати план тренувань.

Операційна система

Huawei GT працює на операційній системі Android Wear 1.0.7.12B. Система керується за допомогою свайпів . Підтримується четирьохосьовий рух (вертикальний і горизонтальний) по всьому колу екрану.

Перемикання робочих столів не підтримує багатозадачність, отже використовується проста зміна оточення через рухи пальцями по дисплею. Праворуч від циферблата знаходиться пульсометр, далі Погода , яка безпосередньо пов’язується з додатком Huawei Health на смартфоні, де бере дані по геопозіціі і через Інтернет-з’єднання. Далі встановлений лічильник калорій із зазначенням скільки часу пішло на ходьбу / біг, а так само скільки разів сідала людина.

Huawei Watch GT

Довгий затискання по центру дисплея викликає вибір циферблатів. Зроблено це не зовсім плавно і швидко і часом доводиться довго чекати або виконати повторну операцію, так як легкого зміщенням пальця в бік вистачає, щоб команда не запрацювала.

Свайп вліво завжди є дією Назад.

Операційна система не підтримує «Центру повідомленнь» в інших середовищах, окрім початкового головного екрану (циферблата). Таке обмеження заважає роботі і не дозволяє блискавично задавати швидкі дії з випадаючого вікна.

Дія «свайп зверху-вниз» відкриває вибір параметрів швидких дій. Сюди входить режим «Не турбувати», який в момент вашого відпочинку може приглушити вібрацію від отриманих повідомлень. «Час відображення» задає п’ятихвилинний інтервал, при якому AMOLED-дисплей не вимикається.

Також важливою є функція пошуку телефону. Принцип її використання розрахований на те, що годинник знаходиться завжди на зап’ясті, а ось смартфон відкладають куди-небудь на стіл або на підлогу, потім втрачаючи його з поля зору. Щоб швидко знайти телефон, досить виконати команду і лунає сигнал на лежачому далеко пристрої, навіть якщо звук вимкнений. Режим «Блокувати» закриває доступ до пристрою, залишаючи тільки циферблат, свайп не активний, а розблокувати гаджет можна довго затиснувши нижню бічну клавішу.

Далі йде розділ «Налаштування», який включає в себе підміню «Екран», «Не турбувати», «Система», «Відомості». Спосіб управління меню тільки через сенсорний екран і не задіює кнопки.

У «Екрані» можна налаштувати зовнішній вигляд циферблату, який складається з 14 тематичних видів, кожен з яких має певне фокусуванням на особливості вашого розпорядку дня – наприклад приділяєте більше часу бігу, де вам знадобиться стежити за калоріями або ж перебуваєте в групі людей на зустрічі в бізнес-центрі і потрібно виглядати строго.

«Не турбувати» відключає вібрацію в годиннику. Якогось звукового супроводу тут немає, тому це їх єдина функція. Тут можна так само задати графік часу відключення вібрації, наприклад, якщо ви лягаєте спати.

Huawei Watch GT

«Система» має стандартні параметри Android. Це Перезавантаження , Вимкнення і Скидання . Втім, виконати перезавантаження можна шляхом натискання двох бічних клавіш разом.

«Відомості» містять в собі Ім’я пристрою , Модель , MAC-адресу (для вибору адреси при підключенні через Bluetooth, якщо автоматично не працює сполучення), SN (серійний номер) і службову інформацію.

Свайп-руху вниз на головному екрані (циферблат) викликає вікно повідомлень зі смартфона з ярликами. Популярні програми на кшталт Whats App та Instagram відображають свої власні ярлики з відповідних додатків на смартфоні.

Захищений годинник

Ми перевірили годинник у випробуванні на вплив водного середовища: занурювали в ванну, а так само ставили під струмінь води. За стандартом WR50, який вказаний в характеристиках, можна занурюватися в море і спокійно купатися в душі. Саме скорочення «WR» означає Water Resistant, а «50» – це 50 метрів і тиск 5АТМ (п’ять атмосфер).

Годинники здатний витримувати непостійне зіткнення з вологою, але такий апарат не розрахований для щоденного або спортивного плавання. Стандарт підлягає категорії по III розряду, витримує бризки і дощ, а так само плавання, але офіційно не підлягають рекомендації використання при підводному плаванні і пірнання з аквалангом.

Час роботи

Смарт-годинник працює не більше 6-7 днів майже при будь-якій ситуації, коли користувач поглядає на циферблат або хоче отримати іншу інформацію, начебто пульсу і калорії. Його зарядка відбувається через спеціальний магнітний круглий зарядник, який окремо приєднується до адаптера (не йде в комплекті) з проводом. Можливо також заряджати за допомогою підключення до комп’ютера.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button