Статті

Як прискорити зарядку телефону

Сьогодні все більше смартфонів і планшетів на Android отримують в своє розпорядження функцію швидкої зарядки. Вона носить назву Quick Charge, але оснащуються нею, як правило, лише зовсім нові моделі гаджетів. Але навіть якщо ваш пристрій не має такої корисної опції, ви завжди можете змусити його заряджатися швидше. Причому для цього не потрібно докладати ніяких зусиль або завантажувати різні програми-оптимізатори.

Як заставити смартфон заряджатися швидше

Перш ніж зрозуміти, як швидше зарядити телефон або планшет, вам потрібно знати, що не всі зарядні пристрої працюють однаково. Ви, ймовірно, помічали, що ваш гаджет заряджається набагато повільніше, коли він підключений до USB-порту ПК або ноутбука, ніж коли він підключений до живлення. І ви, можливо, помітили, що ваш смартфон накопичує заряд швидше при підключенні до зарядного пристрою, який поставляється з планшетом. Це тому, що різні зарядні пристрої мають різну вихідну потужність.

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Zaryadka-smatfonu.jpg[/image]

У той час як USB-порт ПК має потужність 2,5 вата для USB 1.0 і USB 2.0 і 4,5 вата для USB 3.0, стандартний зарядний пристрій для смартфона, як правило, має потужність в 5 ват. Більш детальна інформація вказана на зарядному пристрої, так що ви можете перевірити це особисто і дізнатися, скільки ват видає ваша зарядка. При цьому блок живлення для планшетів в основному розрахований на вихідну потужність в 10 ват. Важливе значення для зарядних пристроїв також має такий показник, як ампер, але вони в даному випадку не грають особливої ​​ролі. Тому загострювати увагу на них ми не будемо.

Виходячи з вищесказаного, випливає питання: чи можна використовувати зарядний пристрій планшета для зарядки смартфона? За великим рахунком, нічого «протизаконного» в цьому немає. В інструкції до смартфонів, як правило, зазначено, що при бажанні ви можете використовувати більш потужні зарядні пристрої. Однак в деяких випадках (це стосується, в основному, дуже старих моделей смартфонів) тривале використання більш потужної зарядки може привести до того, що ємність батареї буде падати швидше. 

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/tel_io.jpg[/image]

Крім цього, для того, щоб прискорити зарядку вашого пристрою, ви можете перевести його в автономний режим, вивантажити з пам’яті «ненажерливі» процеси або зовсім відключити. Справа в тому, що навіть коли ваш гаджет заблокований, багато елементів на кшталт чіпа для прийому стільникового зв’язку або екран все ще працюють, хоч і не на повну потужність. Якщо смартфон або планшет відключити, то заряд акумулятора витрачатиметься не буде. Але якщо ви не готові перебувати офлайн під час зарядки, то рекомендується знизити яскравість дисплея до мінімуму і відключити Wi-Fi. Ці елементи «від’їдають» чималий відсоток заряду і без них підзарядка піде набагато бадьоріше.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button