Новини

Microsoft вирішила одну з головних проблем Chromium-браузерів

Головний ворог будь-якого гаджета – додатки, енергоефективність яких далека від досконалості. Одним з таких марнотратників визнаний браузер, але Microsoft вдалося вирішити проблеми з «ненажерливістю» двіжка Blink, який використовується у всіх Chromium-браузерах.

Представники Microsoft назвали головну проблему Chromium. Вона полягає в примусовому кешуванні мультимедіа. У зв’язку з цим диск ноутбука знаходиться в постійній роботі. Співробітники Microsoft звернулися до Google і розповіли про знайдений недолік.

У відповідь Google тут же випустила нову збірку Chrome Canary, в якій примусове кешування відключено. Таке ж рішення прийняли і в Microsoft, допрацювавши тестову версію Edge. У збірці Edge 78.0.256.0 в настройках браузера можна відключити пункт «Кешувати потокове мультимедіа на диск».

Розробники відзначають, що відключення цього пункту дозволить істотно знизити енергоспоживання браузера і, як результат, підвищити автономність ноутбука. Єдиний недолік такого способу – проблеми із завантаженням мультимедіа при інтернет-підключенні з низькою швидкістю.

Паралельно Microsoft розглядає можливість запису кеш-пам’яті не на SSD або HDD-накопичувач, а прямо в оперативну пам’ять. Але в такому випадку користувач зіткнеться з необхідністю нарощування ОЗУ, що також розуміють в Microsoft.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button