Названа найпопулярніша версія iPhone 11

Зараз на головній

Пару днів назад ми повідомляли , що попит на нові iPhone виявився вищим за очікування аналітиків. Тепер же у нас є перші подробиці щодо попередніх замовлень.


Все той же аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) в свій свіжій замітці стверджує, що iPhone 11 Pro і 11 Pro Max зайняли 55% серед усіх попередніх замовлень, тобто на iPhone 11 припало 45%, а це майже половина.

В цілому ситуація очікувана. Apple за минулий рік зрозуміла, що саме iPhone XR по ряду причин, серед яких в першу чергу виділяється ціна, є локомотивом продажів, тому в новому поколінні зробила на його наступника ще більший упор. Досить згадати, що Apple вперше знизила ціну на нову модель щодо старої, при цьому старші апарати не подешевшали.

При цьому все ж варто відзначити, що старші моделі в цьому поколінні більш затребувані, ніж в минулому, так як роком раніше на iPhone XS і XS Max довелося близько 45% замовлень.  

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стільниковий оператор Vodafone запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців - принаймні тих, хто хоче...

Більше схожих статей