Новини

Без відома клієнтів: monobank сильно урізав можливості українцям

Популярний в Україні мобільний банкінг monobank більше не надає послуги готівкового кредитування. Така новина стала справжнім сюрпризом для клієнтів, які й не підозрювали про якісь зміни. Адже банк не робив жодних заяв та не надсилав попереджень навіть постійним користувачам послуги.

У мережі вже можна знайти чимало коментарів клієнтів інтернет-банку, що дізналися про «зникнення» сервісу у вкрай неприємний спосіб. До прикладу, один з «постраждалих» користувачів вирішив зробити ремонт у своєму помешканні, скориставшись готівковим кредитом від monobank. Та розрахуватися за отримані послуги майстрів не зміг, адже у день оплати отримати кошти від банку було вже неможливо.

Окрім призупинення послуги готівкового кредитування, monobank ввів низку обмежень, що стосуються розстрочки на зроблені користувачами покупки чи оплачені раніше послуги. Відтепер клієнти матимуть можливість переводити у розстрочку лише певні категорії витрат. До того ж послуга буде дійсна виключно для транзакцій, що були зроблені на протязі останніх трьох діб.

У monobank не заперечують, що вказані зміни дійсно відбулися. Однак факт «таємного» внесення суттєвих поправок у роботу деяких послуг не коментують. Тим часом клієнти, справедливо обурені таким ставленням, продовжують «закидати» мережу негативними відгуками на адресу мобільного банкінгу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button