Новини

AdSense: мобільних додактів більше не буде

Майже 70% аудиторії найбільшої рекламної онлайн-платформи Google AdSense воліють використовувати мобільні пристрої для роботи в мережі Інтернет. Завдяки передовим веб-технологіями мобільний веб працює краще і швидше, ніж будь-коли.

Розробники платформи розуміють, що користувачам важливо мати доступ до AdSense в будь-якому місці і в будь-який час. Більше третини користувачів взаємодіють з рекламною платформою за допомогою власних мобільних пристроїв, тому даний напрямок продовжить розвиватися.

Згідно з наміченим планом, розробники мають намір зосередитися на розвитку мобільного веб-інтерфейсу AdSense, а існуючі програми для платформ Android і iOS будуть закриті. Розвиток і просування загального веб-програм на всі платформи дозволить надавати користувачам функції AdSense, значно більш оптимізовані для мобільних пристроїв, ніж в даний час.   

У другій половині цього року розробники розкажуть про внесені зміни і поліпшення мобільного веб-інтерфейсу рекламної платформи. Додатки AdSense для операційних систем Android і iOS будуть оголошені застарілими в найближчі кілька місяців, а до кінця 2019 року вони будуть зняті з виробництва і видалені з офіційних магазинів цифрового контенту. Розробники говорять про те, що велика частина видавців AdSense будує свій бізнес на мобільній мережі, тому використання нових веб-технологій дозволить забезпечити отримання більш автоматизованого і корисного мобільного досвіду. Про внесені зміни буде додатково оголошено в найближчі місяці.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button