Новини

MIUI 11 офіційно: що нового на та коли чекати оновлення

Обговорення
MIUI 11

Компанія Xiaomi офіційно анонсувала довгоочікувану фірмову оболонку MIUI 11. Також виробник оголосив про терміни поширення нової прошивки.


Нововведення

Про особливості MIUI 11 розповів генеральний директор MIUI Цзінь Фан під час прес-конференції в Шанхаї:

  • Темна тема;
  • Новий шрифт Milan Pro, оптимізований як для китайських, так і для латинських символів. Можна змінити розмір і жирність шрифту;
  • Поліпшена функція Always On Display. З’явилася можливість налаштовувати різні анімації і індивідуальні написи;
  • Режим максимального енергозбереження. З 5% заряду смартфон здатний пропрацює до 24 годин;
  • Додалися пакети офісних додатків: Mi Work, що дозволяє обмінюватися файлами і відправляти документи на друк, і туристичне додаток Mi Go.

Доступність, терміни поширення

З сьогоднішнього дня MIUI 11 доступна для закритого бета-тестування. Відкрите тестування прошивки почнеться з 27 вересня, а в жовтні з’явиться стабільна версія.

В середині жовтня MIUI 11 з’явиться на наступних пристроях: Mi 9, Mi 9 Transparent / Explorer Edition, Mi 9 SE, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi 8, Mi 8 Lite, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi 8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro і Redmi 7.

В кінці жовтня прошивка буде доступна для: Mi 9 Pro 5G, CC 9, CC 9e, Mi Mix 2, Mi Note 3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6 і Redmi S2.

На початку листопада MIUI 11 буде поставлятися для: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note 2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi Note 5A і Redmi Note 5A Prime.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Битва на живучість між HUAWEI Mate 30 Pro та iPhone 11 Pro Max: відео

В минуле

Google Play не працює: як виправити ситуацію

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.