Новини

Оголошено рейтинг найпродуктивніших смартфони сучасності

Тепер користувачі смартфонів зможуть вибирати собі нові мобільні пристрої, спираючись не тільки на опис технічних характеристик, а й комплексні тести бенчмарка AnTuTu. Після ряду випробувань експерти проекту опублікували рейтинг найбільш продуктивних смартфонів сучасності.


У випробуваннях брали участь смартфон популярних брендів, презентовані до грудня 2019 року і які продаються на масовому ринку.

За даними аналітиків в число кращих увійшли мобільні пристрої, що працюють на процесорах сімейства Snapdragon і зі стандартами двоканальної пам’яті UFS.

У сегменті дорогих смартфонів перше місце втримав за собою геймерський смартфон Rog Phone 2, розробка компанії Asus. Він зумів набрати рекордні майже 500 тисяч балів за системою оцінки бенчмарка.

Asus ROG Phone 2

Китайським смартфонам від OnePlus, в свою чергу, вдалося взяти цілих чотири місця в рейтингу – 2 і 3, а також 5 і 6. Відразу за Rog 2 розташувалися моделі серії 7T, причому молодшій моделі вдалося обійти 7T Pro, незважаючи на менший обсяг оперативної пам’яті (8 гігабайт проти 12).

Своє місце знайшов в десятці найпродуктивніших смартфонів і південнокорейський виробник. Зі своїми флагманами Samsung Galaxy Note 10+ Samsung дісталися 9 і 10 місце.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button