Новини

Стала відома небезпека, яку несе мережі 5G

Керівник департаменту системних рішень фірми Group-IB, яка спеціалізується на кібербезпеці, Антон Фішман заявив, що вже в цьому році потужність і частота DDoS-атак значно зростуть.

Цікаво, що головною причиною для цього він назвав поширення технології мобільного зв’язку п’ятого покоління 5G і великого числа небезпечних пристроїв. Тобто на тлі всіх плюсів 5G був названий перший негативний момент нової технології.

DDoS-атака

Ми вже повідомляли про те, що в січні російській фінансово-кредитній організації Сбербанк вдалося відбити найпотужнішу в своїй історії DDoS-атаку. Про це заявив заступник голови правління банку Станіслав Кузнєцов, який додав, що використання технології 5G виводить DDoS-атаки на абсолютно новий рівень небезпеки. Крім того, Кузнєцов підтвердив, що в цьому році компанії зіткнуться з куди більш серйозними DDoS-атаками.

Більш широке впровадження 5G значно збільшить кількість традиційних атак, з якими провайдери стикаються в останні роки, наприклад, потужність і частота DDoS-атак значно зросте завдяки великій кількості небезпечних пристроїв.

[adsforwp id=”10622″]

З іншого боку, власники DDoS-бот-мереж, побудованих на великій кількості заражених роутерів, можуть почати здавати їх в оренду зловмисникам, які займаються фішингом. Це дозволить їм заробляти більше, ніж на проведенні DDoS-атак.

Швидкість доступу до інтернету по всьому світу росте, при цьому вартість самих DDоS-атак в даркнеті зменшується через велику кількість пропозицій, а користувачі так само безтурботно ставляться до безпеки своїх девайсів і IOT-пристроїв.

DDоS може використовуватися і як відволікаючий маневр при здійсненні інших атак, наприклад, при розкраданні грошей з банку і як частина ланцюжка при проведенні атаки на бренд для виведення сервісу / послуги з ладу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button