Softnews

По стопах Apple: Google запроваджує політику конфіденційності в Google Play

Високі вимоги до політики конфіденційності у компанії Apple стали прикладом для Google. Пошуковий гігант теж має намір запровадити суворі вимоги до інформації про персональні дані для розробників, які заповнюють додатками магазин Google Play.


Нагадаємо, що з кінця 2020 року в App Store почала працювати опція ярликів безпеки. Зазначимо, що Google витратив два місяці, щоб надати інформацію для всіх своїх служб щодо збору даних. Протягом цього часу застосунки Apple не отримували апгрейду. Цікаво, що Android потребує у 20 разів більше інформації, ніж iOS.

За словами представників Google, програмістам потрібно буде вказати які дані збираються та зберігаються, а також місцезнаходження, контакти, самоназву, електронну пошту та типи файлів. Крім інших вимог є потреба пізнати, як використовуються дані.

Розробників забов’яжуть надати інформацію щодо даних для програм і вибору їх спільного користування. Також цифровий гігант вимагатиме підтвердження конфіденційности третьою стороною.

Нову політику конфіденційності запровадять в наступному кварталі і програмісти зможуть розкрити усю інформацію на добровільній основі в останньому кварталі 2021 року. Користувачі зможуть отримати такі дані з 2022 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button