Softnews

Два середняка Xiaomi отримали MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi анонсувала прошивку MIUI 12 в кінці квітня, з тих пір вона регулярно випускає бета-версії і стабільні збірки нової оболонки для своїх смартфонів. Тепер прийшла черга Xiaomi Mi 8 SE і Redmi 9, які отримали стабільну MIUI 12.


Xiaomi випустила Xiaomi Mi 8 SE в травні 2018 року. Він дебютував з MIUI 9.5 на базі Android Oreo і згодом був оновлений до MIUI 10 і MIUI 11. Телефон також отримав два оновлення Android: Android 9 Pie і Android 10. MIUI 12 є останнім великим оновленням для цього телефону. При необхідності він буде отримувати тільки оновлення системи безпеки.

Xiaomi Mi 8 SE

Оновлення MIUI 12 для Mi 8 SE має номер версії V12.0.2.0.QEBCNXM. Для Redmi 9 прошивка MIUI 12 отримала номер версії V12.0.4.0.QJCCNXM. В даний час прошивка доступна в Китаї. Оскільки міжнародні версії телефонів Xiaomi отримують оновлення приблизно через місяць після китайського релізу, очікується, що глобальні версії смартфонів будуть оновлені в середині або наприкінці жовтня.

MIUI 12 пропонує значно перероблений інтерфейс, виводить анімацію на новий рівень, покращує темну тему, підвищує безпеку, пропонує перероблені фірмові програми та багато іншого. Підтримки суперобоїв у недорогих смартфонів не передбачено.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вийшов бюджетний смартфон Redmi з рекордною кількістю оперативки

В минуле

Redmi Note 10 Pro – безумовний хіт серед доступних смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво