Новини

Huawei ставитиме в свої бюджетники 5G модеми від MediaTek

Обговорення
MediaTek

Компанія Huawei усіма силами намагається знизити залежність від іноземних компонентів в своїх мобільних (і не тільки) пристроях. Саме з цієї причини компанія форсувала випуск операційної системи HarmonyOS, і по цій же самій причині збирається використовувати модеми 5G місцевого розробника – MediaTek.


Як пише джерело, модеми 5G MediaTek пропишуться в смартфонах Huawei початкового рівня. Таким чином, Huawei стане вже третім місцевим замовником цієї продукції після Oppo і Vivo. Очікується, що перші товарні смартфони Huawei з модемами 5G MediaTek з’являться в наступному році.  

Для самої MediaTek це дуже вигідна угода і хороша можливість наростити збут модемів, особливо з огляду на обсяги продажів смартфонів Huawei. За даними джерела, компанія вже підвищила обсяг замовлень на виробництво у контрактного виробника TSMC. Очікується, що обсяг поставок 5G модемів MediaTek в першому кварталі 2020 року сягне позначки в 12 000 штук.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Mate X: детальні характеристики та перший досвід використання

В минуле

iPhone 11 вже продаються: ціна просто космічна

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.