Статті

Експерти назвали помилки, які більшість людей роблять при виборі смартфона

Здавалося б, у чому складність вибрати смартфон? Так ніякої складності, якщо це iPhone або у вас є зайві 50 тисяч на такий гаджет.


У цій статті розповімо про 5 помилок, які роблять більшість людей при виборі смартфона.

Помилка №1 – покупка з мінімальним об’ємом пам’яті

Багато хто думає так: візьму мінімалку, 32 гігабайти вистачить, а якщо що є карта пам’яті.

Однак, не всі програми можна встановити на карту пам’яті, до того ж, з цих 32 гігабайт зайнято більше 10 на систему і встановлені додатки, які не можна видалити.

Як показує практика, чим менше об’єм пам’яті у смартфона, чим швидше відбувається деградація flash-пам’яті, що призводить до уповільнення роботи смартфона в цілому.

Помилка №2 – покупка пристрою з малим об’ємом ОЗП

Більшість людей взагалі не звертають увагу на такий важливий параметр смартфона як оперативна пам’ять (ОЗП). Не варто купувати пристрій з 1 або 2 гігабайтами оперативної пам’яті. Мінімум – 3, а чим більше, тим краще.

Адже від кількості тимчасової пам’яті безпосередньо залежить швидкість пристрою, одночасна робота додатків, а найголовніше стабільність роботи смартфона.

Помилка №3 – чим більше ядер в процесорі, чим краще

Багато хто помилково вважає, що купивши смартфон з 8-ядерним процесором, вони отримають справжнє «диво техніки». Однак, у останнього iPhone «всього» 6 ядер. Тут все насправді не так просто. Наприклад, візьмемо 8 ядерний процесор. Круто так? … Звучить!

А насправді, у нього 4 активних ядра і 4 енергозберігаючих. Притому половина ядер, може бути взагалі «енергозберігаючими», чи то пак такими, що працюють на частоті набагато нижче, ніж інші ядра.

Це потрібно для того, щоб смартфон не споживав багато енергії в режимі очікування. Про кожен процесор потрібно читати, який краще. Зараз їх стільки багато, що потрібна окрема стаття.

Помилка №4 – чим більше мегапікселів, тим краще фото

Кількість мегапікселів впливає тільки на те, на якому екрані ви будете дивитися фото. Якщо ви збираєтеся друкувати плакати, то так, чим більше мегапікселів, тим краще.

Однак, для звичайного використання (інстаграм, соціальні мережі, фото на пам’ять) краще дивитися на режими зйомки смартфона, кількість камер і сенсорів. Також важливі такі параметри як оптична стабілізація, автофокус і розмір матриці. Знову ж, скоро напишемо статтю з цього приводу: в одну статтю все не вміститься.

Помилка №5 – гонитва за 4K

Екран 4K практично неможливо відрізнити від звичайного FullHD, так навіщо ж переплачувати? Також і зйомка відео. Більшість людей крім як на екранах смартфонів не дивляться відео.

Навіщо тоді потрібна підтримка зйомки 4K, якщо ви не збираєтеся виводити зображення на величезний екран? 4K в смартфоні, у 90% випадків це просто маркетинговий хід. Хоча, зараз 4K вже в багатьох смартфонах, але це не повинно бути 100% пріоритетом при купівлі пристрою.

Туди ж можна додати величезні екрани. Такий «лопатофон» не завжди зручно буде тримати в руці.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button