Новини

Microsoft готує одразу дві абсолютно нові версії Windows

Неодноразово в Мережі з’являлися новини про роботу Microsoft над новим поколінням ОС. За їхніми планами, нові платформи повинні охопити весь спектр гаджетів і технічних новинок, і створити свою екосистему. Якщо точних даних на рахунок нової Windows ще немає, лише повідомлення від інсайдерів і небагатослівні інтерв’ю співробітників компанії, то ОС для молодших пристроїв Lite повинна була з’явитися ще в першій половині 2019. Компанія планувала провести тестування, після чого в другій половині року почати комерційне виробництво гаджетів з попередньо встановленою Lite OS, але все вийшло інакше.

Серйозні проблеми в роботі з 32-розрядними API-додатками, недоліки і поспіх не дозволили успішно реалізувати плани компанії. За останніми даними, Microsoft зможе випустити версію для закритого бета-тестування лише до кінця 2019, тоді як перші гаджети з Lite OS з’являться не раніше другого кварталу 2020. Windows 11 і зовсім повна чуток і байок, але не конкретної інформації. Якби не повідомлення від уповноважених джерел самої компанії, весь галас можна було сприймати як звичайні плітки. Єдині точні дані від самої Microsoft говорять, що осіннє оновлення Windows 10 стане останнім великим для поточної версії. В майбутньому її замінити повністю нова ОС, в народі названа Windows 11.

Lite OS

Гнів користувачів через проблеми після оновлення Windows 10 до 1903 трохи вщух, адже Microsoft працюють відразу над двома абсолютно новими версіями Windows. З іншого боку, це насторожує ще більше, адже компанії доводиться розподіляти ресурси відразу на два проекти, не кажучи про підтримку вже існуючих. Все це може серйозно вплинути на остаточний результат і викликати ще більше розчарування в компанії, на відміну від приємних очікувань.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button