Експерти розповіли, як активувати безкоштовний антивірус у Windows 10

Зараз на головній

В операційній системі Windows 10 є хороший, безкоштовний антивірус, який можна чудово використовувати без необхідності встановлювати сторонні антивірусні програми.


Важливо. Якщо на вашому комп’ютері вже встановлено сторонній антивірус, наприклад: Касперський, Аваст, доктор Веб. Тоді стандартний антивірус відключається і автоматично активується, коли на вашому ПК немає ніяких сторонніх антивірусів.

Перевіряємо налаштування

Щоб зайти в налаштування антивірусу, потрібно в пошуковому рядку в нижньому лівому кутку вписати слово “Захист від вірусів”. Далі ви побачите відповідний рядок. Потрібно відкрити його.

Далі відкриється вікно стандартного антивіруса, тут можна подивитися різні налаштування антивірусу і дозволити перевірку пристрою різними способами.

Наприклад, можна відразу включити швидку перевірку файлів, при якій антивірус буде шукати загрози в тих місцях, де вони можуть бути найчастіше.

Далі, нижче в цьому вікні можна подивитися інформацію про те, коли останній раз оновлювалася база безпеки. Також можна подивитися інформацію про те, як захищає антивірус від програм-шантажистів.

Такі програми можуть заблокувати ваш комп’ютер або якісь файли і просити оплату для того, щоб їх розблокувати.

Тобто антивірус сканує комп’ютер не тільки на самі віруси, які можуть заподіяти шкоду програмному забезпеченню і файлів, а й на наявність програм, які використовують шахраї для того, щоб шантажувати на гроші.

В цілому, функціонал досить простий і зрозумілий, можна зайти окремо в кожен пункт налаштувань і включити або виключити функції антивіруса.

Який використовувати антивірус

На це питання конкретної відповіді немає. Наприклад, якщо у вас Windows 10 Pro, то ймовірно вам краще використовувати стандартний антивірус. Навіть якщо Windows 10 простої версії, стандартний антивірус, про який ми говорили в цій статті теж буде відмінним варіантом.

Він оновлює бази даних, сканує комп’ютер і захищає його від різних загроз. Хтось, можливо, вирішить використовувати інші антивірусні програми. Найкраще використовувати програми, від серйозних компаній з історією та досвідом роботи з розробки антивірусних програм.

Як убезпечити свій ПК від вірусів

  1. Ніколи не завантажуйте різні файли з невідомих або піратських сайтів. Нелегальне скачування музики, фільмів, відео, ігор, картинок і т.д. може привести до зараження вірусними програмами вашого ПК.
  2. Перед тим як відкрити файли з чужої флешки, перевірте її за допомогою антивірусної програми.
  3. Не відкривайте посилання або файли, надіслані вам в месенджерах або на електронну пошту від незнайомих людей і навіть від знайомих якщо ви не просили прислати вам конкретний файл або посилання.
  4. Контролюйте доступ до свого персонального комп’ютера, щоб чужі люди не могли ним скористатися і занести в нього віруси.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей