Getcontact: як назавжди видалити свій номер з бази

Зараз на головній

Класно ж, коли ти можеш бачити всю інформацію про абонента. Не тільки йог ім’я,але й коментарі про нього. Все це пропонує нам дуже популярний сервіс Getcontact.


Встановлюючи додаток, ви, зрозуміло, читали умови користування сервісом, раз погодилися з ними. Там сказано про те, що в їх базу потрапить ваш номер і всі номери з вашої телефонної книги.

GetcontactКілька ваших друзів також встановили додаток, і в базі опиняєтеся ви. Крім того, знайдеться користувач, який позначить вас спеціальним тегом, за яким про вас будуть дізнаватися всі решта.

Тобто кому б ви не подзвонили, якщо у користувача є ця програма, то йому висвітиться ваше ім’я.

Але це півбіди. База номерів знаходиться практично у відкритому доступі. Нею можуть скористатися колектори, кредитні та інші організації, шахраї, і інші вороги.

А в базі номерів ви опинитеся 100%. Немає ніякої гарантії що хтось із друзів не вирішить вас занести в базу.

Тут вибирати вам, або користуватися перевагами з ризиком для себе, або відмовитися від програми і видалити свій номер з їх бази.

Видаляємо номер з бази Getcontact

Якщо у вас зараз встановлено додаток, то робіть це через нього. Заходьте в додаток, в налаштуванні і далі по інструкції.

Можливо також видалити номер через сайт.

Заходимо на сайт і входимо під своїм обліковим записом. Можна через смс підтвердити вхід.

Коли ви ввійдете, можете за одно видалити теги, якими вас назвали. А нижче тиснете “настройки видимості”. Далі просто тиснете відключити.

Після цього не авторизовуйтеся в цьому додатку. Таким чином ваш номер буде видалений хоча б з бази Getcontact. Ми з вами розуміємо що це далеко не єдина база з номерами, адже наші дані постійно зливаються і продаються.

Є і хороші новини. Якщо вам дуже сподобався визначник номера Getcontact, то його можна використовувати, при цьому не палить свій номер і номери своїх друзів. Для цього потрібно користуватися модифікованими версіями програми. Детальніше ви побачите на форумі 4PDA .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей