Новинки кожному: «Київстар» і «Vodafone» запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на нові

Зараз на головній

Тепер кожен українець може обзавестися новим смартфоном, навіть якщо на нього немає грошей, так само як і немає бажання влазити в кредити. Адже провідні мобільні оператори нашої країни запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на нові, і для цього потрібно не так вже й багато часу!


Як відбувається обмін смартфонів

Принцип обміну, також відомого як трейд-ін, майже не відрізняється у різних мобільних операторів. Все, що від вас вимагається, це принести ваш старий смартфон в магазин мобільного оператора для оцінки. Після цього вартість вашого старого смартфона буде вирахувана з ціни нового. Припустимо, що він оцінений в дві тисячі, а новий коштує шість – тоді вам залишиться доплатити всього чотири тисячі, причому вартість смартфона можна оформити першим внеском по розстрочці.

«Київстар» обмінює тільки одні смартфони на інші. Середній розмір доплати становить дві-три тисячі гривень. Vodafone, же дозволяє обмінювати смартфони не тільки на телефони, а й на інші гаджети, і також приймає їх як внесок. Обидва мобільних оператора вимагають, щоб для трейд-ін ви прийшли в їх магазини, взявши з собою паспорт та ідентифікаційний код. Вони знадобляться вам для того, щоб підписати договір обміну.

Які смартфони підлягають обміну? Найголовніше, звичайно – вони повинні бути повністю робочими, і не мати пошкоджень. Також не приймаються телефони з прив’язаними до них акаунтами і паролями. Вартість цих телефонів, прийнятих по обміну, можна оформити в якості першого внеску по розстрочці, тобто ви можете обзавестися новим гаджетом, навіть якщо у вас зовсім немає грошей. Для того, щоб підвищити вартість смартфонів для обміну, не забудьте взяти з собою комплектуючі, наприклад, зарядний пристрій або навушники.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей