Новини

Бюджетник Xiaomi Redmi 8A порадував покупців флагманськими нововведеннями

Як відомо, всі виробники електроніки прагнуть до того, щоб про їх бренд знав якомога ширше коло людей, причому дуже важливо, щоб це «знання» було позитивним, адже в такому випадку з вуст в уста відомості про продукцію будуть поширюватися, що позитивно позначиться на продажах фірмової електроніки, а це, в свою чергу, поліпшить продажі. Уже в найближчі кілька тижнів, судячи з усього, буде представлений такий бюджетний телефон, як Xiaomi Redmi 8A. Він гарантовано порадує потенційних покупців, так як стане самим простим і доступним за ціною мобільним пристроєм бренду з усіх, які вийдуть у другій половині 2019 року.

Сьогодні, 17 серпня 2019 року, цей мобільний пристрій було виявлено в базі даних TENAA, завдяки чому стало відомо, як саме він виглядає. Користувачів чекає корпус зі скла і металу, а на тильній частині останнього знаходиться простенька подвійна камера, а також там можна побачити сканер відбитків пальців круглої форми. Раніше телефони з лінійки Redmi A не отримували не тільки здвоєну фотокамеру, але ще і дактилоскопічний модуль, тому наявність подібних особливостей, поза будь-якими сумнівами, можна вважати дуже великим прогресом. На лицьовій частині покупців чекає великий екран, який містить у собі виріз у верхній частині під фронтальну камеру.

Xiaomi Redmi 8A
Xiaomi Redmi 8A

На лицьовій частині у Xiaomi Redmi 8A також буде логотип компанії-виробника, а раніше нічим подібним китайська корпорація ніколи «не грішила». Навряд чи користувачі її продукції вважатимуть напис «Redmi» корисним, адже він буде постійно перебувати на лицьовій частині телефону. Яке конкретно технічне оснащення отримає новинка поки що невідомо, проте, швидше за все, користувачів чекає восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 400-й серії, доповнений сучасною графікою Adreno і модемом з підтримкою 4G VoLTE. Відомостей про розміри екрану, а також габаритах корпусу, поки що немає.

Xiaomi Redmi 8A

Сам факт сертифікації новинки в TENAA означає, що тепер виробник не може вносити будь-які зміни в конструкцію новинки, а значить виглядати вона буде саме так, якщо це, звичайно, насправді саме Xiaomi Redmi 8A, а не якийсь інший телефон виробника. Як показує практика, анонс нових моделей смартфонів бренду відбувається протягом одного-двох місяців з моменту появи в базі даних, в зв’язку з чим очікувати появи такої новинки варто вже у вересні-жовтні, а прямо «з коробки» на неї може виявитися встановлена ​​фірмова накладка MIUI 11, тобто найновіша в своєму класі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button