Новини

MIUI 11: стала відома дата виходу на перших смартфонах Xiaomi

Обговорення
MIUI 11

Сьогодні день народження у оболонки MIUI для смартфонів Xiaomi: її офіційно представили 16 серпня 2010 року. Компанія проведе сьогодні офіційний захід з цього приводу, розповість про MIUI, покаже трохи статистики і напевно торкнеться очікуваної оболонки MIUI 11. Але повноцінний прем’єра станеться пізніше – у вересні.


Допитливі користувачі Weibo уважно вивчили сторінку MIUI і виявили дату офіційної прем’єри MIUI 11. Це трапиться 5 вересня. Дуже вірогідно, що в той самий день будуть названі смартфони, які одразу її і отримають.

MIUI 11

На поточний момент більше ніяких подробиць немає, але очікується, що в ході офіційного сьогоднішнього заходу ця дата буде підтверджена.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung значно покращить свої бюджетні смартфони

В минуле

Можливості Redmi Note 8 порівняли з Note 7: змін немає

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.