Softnews

Секрети MIUI 12: ці три налаштування на Xiaomi зобов’язаний включити кожен

Відомо, що прошивка MIUI 12 є вкрай складною системою, що буяє різними помилками і проблемами, які зводять власників смартфонів з розуму. Однак співтовариство Xiaomi не здається і шукає рішення проблем, а потім ділиться з людьми своїми напрацюваннями.


Способи вирішення головних помилок тепер у вас в руках

Згідно з проведеним дослідженням фанатів MIUI 12, у більшості користувачів смартфонів під управлінням даної прошивки найчастіше зустрічаються три проблеми, які дуже складно вирішити. Тому далі будуть надані поради щодо усунення саме цих багів, які напевно зроблять щасливими безліч людей. Хоча б на час.

  1. Відсутність опції «Оптимізація MIUI». Даний пункт меню часто допомагав людям, які скачали чергове невдале оновлення MIUI 12, повернути заводські настройки і відновити працездатність телефону. Однак з якимось черговим апдейтом дана опція зникла з налаштувань. Але її можна включити, причому зробити це досить просто. Потрібно зайти в «Налаштування», потім «Розділ розробників», після чого натиснути на «Відновити значення за замовчуванням». Після цього довгоочікувана можливість повернеться в базове меню смартфона.
  2. Налаштування чутливості екрана. У телефонах з MIUI 12 відсутній пункт калібрування чутливості екрана, однак розробники недавно заявили, що незабаром додадуть його разом з новим оновленням. А поки цього не сталося саме час скористатися послугами місцевих «майстрів», скачавши безкоштовну програму «Touchscreen ремонт». Це утиліта дозволяє змінювати налаштування дисплея, а скачати її можна через Google Play.
  3. Відключення інтернету. Часто користувачі MIUI 12 скаржаться на те, що їх телефон не може підключитися до Wi-Fi-мережі через те, що не бачать певні роутери. Щоб виправити помилку потрібно включити функцію «Використовувати MAC-адресу пристрою» на сторінці налаштування конфіденційності. Як не дивно, це допомагає.

Back to top button