Softnews

Instagram стане одним великим магазином

Можливість додавати фотографії та відео здається лише доповненням до набору інших функцій, доступних в Instagram на даний момент. Більше того, Facebook все більше зосереджується на інших рішеннях, метою яких є насамперед отримання прибутку.


Ще більше покупок

Користувачі Instagram давно мали доступ до торгового модуля, точніше до каталогу із фотографіями та посиланнями на зовнішні інтернет-магазини. Більше того, для Facebook функція настільки важлива, що вона має власну кнопку на головному екрані, поруч із опцією пошуку або додаванням фотографій та відео.

Ви можете чітко помітити, що популярний сервіс рухається в бік платформи для реклами різних продуктів. Мова йде не лише про невеликі оголошення, які з’являються між повідомленнями, а про великий модуль, в якому компанії можуть представити свої пропозиції.

Однак на цьому плани Facebook не закінчуються. Марк Цукерберг, генеральний директор усієї імперії громади в Менло-Парку, повідомив про майбутні функції під час прямої трансляції з Адамом Моссері, виконавчим директором Instagram . Зміни спрямовані насамперед на творців, але користувачі також помітять нововведеня.

instagram

Власники публічних акаунтів з великою кількістю фоловерів матимуть доступ до власних магазинів. Весь модуль повинен бути продовженням вже наявних інструментів, якими могли б користуватися компанії.

Ми бачимо, що багато авторів створюють магазини. Однією з частин їхньої бізнес-моделі є створення чудового контенту, а потім продаж речей, тому наявність магазинів для авторів – це правильно.

Марк Цукербег

Крім того, “зірки” Instagram мають отримати доступ до інструментів, які дозволять їм заробляти гроші, просуваючи товари. Це правда, що вони можуть це зробити без особливого втручання з боку Facebook, але, очевидно, компанія хоче мати більше контролю над усім процесом.

Також буде впроваджена “фірмова платформа контенту”, яка допоможе зв’язати творців зі спонсорами, що, звичайно, має перетворитися на нові способи заробітку на рекламованих продуктах. Однак ми не дізналися занадто багато подробиць.

Instagram рухається в новому напрямку

Переглядаючи зміни, нещодавно запроваджені Facebook, ви можете побачити, що функції, що зробили Instagram популярним, здається, відходять на другий план. Ми все рідше чуємо про вдосконалення інструментів, призначених для користувачів, таких як можливості додавання фотографій або відео. Їх розвиток майже зупинився.

Натомість імперія Марка Цукерберга шукає більше способів подальшого збільшення прибутку. Такий підхід може бути пов’язаний з відсутністю прямої конкуренції, що, на жаль, негативно впливає на користувачів, які просто хочуть ділитися різним вмістом із друзями. Натомість вони отримують платформу з каталогом товарів, які можна придбати.

Back to top button