Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, на яку масово переходять абоненти

Зараз на головній

Стільниковий оператор Vodafone запустив послугу, на яку масово переходять всі абоненти: кількість її користувачів різко зросла за останні кілька місяців. Що ж це за послуга і як її підключити?


Нова послуга від мобільного оператора

Послугою, про яку йде мова, є мобільний гаманець SharPay. Кількість його користувачів протягом трьох перших місяців поточного року, за словами прес-служби мобільного оператора Vodafone, зросла більш ніж на шістдесят шість відсотків.

Оборот мобільних платежів згідно з тим же повідомленням зріс дуже істотно – майже на тридцять відсотків. Кількість платіжних операцій, які проводяться через додаток SharPay, зросла на вісімнадцять відсотків. Середня сума чека зросла на двадцять три відсотки.

Як правило, через мобільний гаманець SharPay, колишній Vodafone Pay, проводяться в основному банківські транзакції, гроші, проведені через них, становлять шістдесят дев’ять відсотків операцій. На другому місці телеком-послуги, обсяг яких становить двадцять відсотків. Нарешті, на третьому місці – ігри та програми, що складають дев’ять відсотків.

Кількість транзакцій більш рівномірна. На оплату фінансових і банківських послуг йде сорок сім відсотків мобільних засобів. Двадцять відсотків – на телеком-послуги, дев’ятнадцять – на ігри та програми.

Як ми писали раніше, Vodafone подарує українцям пакети безкоштовних гігабайтів і дзвінків. В першу чергу «царський» подарунок від мобільного оператора отримають медики. Нарахування розпочато з 26 квітня і триватиме протягом кількох наступних днів. Кожен отримає десять гігабайтів мобільного інтернету і тисячу хвилин дзвінків на номери всіх мобільних операторів, включаючи телефонні номери міських мереж. Всім цим пакетом послуг можна буде скористатися протягом місяця. Крім медиків, право на безкоштовний пакет отримують також працівники мобільних бригад вакцинації від COVID-19.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей