Чи безпечно підключатися до Wi-Fi без пароля та шифрування: чим це загрожує?

Зараз на головній

Що таке невідома мережу? Чим може загрожувати підключення до відкритої Wi-Fi і як захистити особисті дані під час такого з’єднання? Відповідаємо на запитання користувачів і даємо поради, як уберегти свій пристрій.


Відкриті бездротові мережі можна зустріти в офісах, готелях, ресторанах, аеропортах і в інших громадських місцях. Зазвичай небезпечна Wi-Fi не захищена паролем і шифруванням.

Wi-Fi без пароля

Незапаролені мережі небезпечні тим, що серед звичайних мереж від порядних організацій можуть виявитися мережі зловмисників, які можуть спробувати вкрасти ваші особисті дані. Це може статися в тому випадку, якщо у вашому смартфоні включена функція автоматичного підключення до мережі Wi-Fi. Також пристрій може почати автоматичну синхронізацію, і, якщо це мережа зловмисників, ваші повідомлення з пошти, збережені паролі, особисті фотографії, номера телефонів потраплять їм в руки.

Наявність пароля у мережі Wi-Fi ще не гарантує безпеку вашого пристрою. Такі мережі просто дозволяють залучити велику кількість довірливих користувачів. При підключенні до суспільного бездротового інтернету велику роль відіграє наявність шифрування.

Wi-Fi без шифрування

Мережа Wi-Fi, не захищена шифруванням, набагато небезпечніше для користувачів. При такому підключенні дані постійно передаються між пристроями.

Якщо шахраї зможуть перехопити цей обмін інформацією, вони отримають і вашу особисту інформацію, що зберігається на пристрої, і всі відвідані вами онлайн-сторінки.

Wi-Fi

Як захистити свої дані при підключенні до невідомої Wi-Fi-мережі?

  1. Вимкніть на телефоні функцію автоматичного підключення до Wi-Fi.
  2. Встановіть надійний антивірус.
  3. Відкривайте онлайн-сторінки в режимі «Інкогніто».
  4. Налаштуйте в своєму телефоні безпечне VPN-підключення.
  5. При підключенні до невідомої мережі Wi-Fi не використовуйте особисті сторінки і не вводьте паролі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей