Softnews

Прошивка MIUI 12.5 буде випущена ще на 30 смартфонів від Xiaomi

Представники компанії Xiaomi офіційно заявили про старт закритого тестування прошивки MIUI 12.5 для ще однієї партії смартфонів. Операційна система вийде на 30 телефонів разом з черговим оновленням.

Дану інформацію підтвердили розробники ОС в співтоваристві Xiaomi, опублікувавши дані в соціальних мережах і пабліках. На даний момент вони готують до виходу глобальне оновлення для MIUI 12.5, яке повинно практично повністю інтегрувати мобільний телефон з комп’ютером на базі Windows 10. Зроблено це для полегшення роботи користувачів, які активно застосовують і смартфон, і ПК – можна буде редагувати і вводити текст повідомлень на комп’ютері, а відсилати через гаджет, переміщати фотографії між пристроями, переглядати повідомлення на мобільній техніці і т.д. Крім того апдейт торкнеться додатку Snow Mountain, в якому введуть швидкі замітки і нові інструменти для творчості. «Вишенькою на торті» стане оновлення системи безпеки прошивки, яка стане краще берегти персональні дані власника.

Але найцікавішою новиною стала звістка про те, що MIUI 12.5 разом з новим оновленням вийде ще на 30 смартфонів Xiaomi, Redmi і Poco. За запевненням розробників, тепер ОС з’явиться практично на всіх флагманських моделях телефонів, які виходили з 2019 по 2021 роки. Зрозуміло, спочатку нові можливості будуть доступні тільки для жителів Китаю, які будуть тестувати нововведення. Якщо все пройде гладко, то завантажувати прошивку зможуть жителі решти світу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button