Новини

В Україні визначили кращий мобільний інтернет

Обговорення
Київстар

Міжнародна компанія-вимірювач якості інтернету nPerf дослідила швидкість передачі даних в мережах мобільного зв’язку України, у тому числі в мережах 4G. За висновками дослідників, кращий результат показала мережа Київстар.


У ході дослідження, яке охоплювало період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019, експерти проаналізували результати понад 23 тисяч тестів роботи мобільних мереж України. Зокрема, досліджувались швидкість передачі й отримання даних, стабільність роботи мобільного інтернету, завантаження веб-сторінок, збереження якості зображення при передачі відео, тощо. 

За результатами усіх тестів мобільна мережа Київстар набрала 56 570 балів, обійшовши найближчого конкурента майже на 8 тисяч балів. 

4G  Україні

Як зазначається у дослідженні, протягом двох останніх півріч Київстар стабільно демонструє найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед телеком операторів України. Так, швидкість завантаження даних з інтернету в мережі Київстар в середньому була 22 Мбіт/с, а передача даних 13 Мбіт/с. Також Київстар досяг кращого результату за кількістю успішних тестів мережі та кращий показник якості відео стрімінгу. Мінімальна затримка при передачі даних та час завантаження сайтів були на високому рівні.

Нагадаємо, що міжнародна компанія Ookla, яка також проводила заміри швидкості у мобільних мережах України у 2018 році, також відзначила, що за результатами тестів найкращий результат був у мережі Київстар. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

RTX 2080 Ti більше не топ: Nvidia готує надпотужну відеокарту

В минуле

Motorola One Action: середнячок з потрійною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво