Статті

Як правильно вибрати новий смартфон

Як правильно вибрати смартфон? Відповісти на це питання однозначно досить складно. Позначаються відмінності в перевагах різних користувачів. Для одних найважливішою умовою є доступна ціна, для інших – приваблива зовнішність, а треті і зовсім відштовхуються лише від ступеня престижності бренду. Проте, існують базові фактори, на які так чи інакше звертає увагу більшість користувачів. Про них-то ми сьогодні і поговоримо.

За словами представництва компанії Oppo в Україні, українські користувачі при виборі смартфона в основному відштовхуються від трьох показників:

Huawei Nova 5T

Що в смартфоні найголовніше

  • Акумулятор високої ємності
  • Підтримка швидкої зарядки
  • якісна камера

Акумулятор

За великим рахунком все правильно. Через великі дисплеїв і високу продуктивність енергоспоживання смартфонів виявляється досить високим. Тому, щоб забезпечити апарату більш-менш стерпну автономність, виробники змушені нарощувати ємність акумуляторів, знаходячи відгук у споживачів, які тільки раді кожній годині, проведеній не біля розетки.

Швидка зарядка

Потреба в швидкій зарядці як би виникає з першого пункту. У сучасному ритмі життя абсолютно неприпустимо, щоб смартфон проводив у в розетці по 5-8 годин. Комфортна межа для більшості користувачів – година. Але щоб наситити акумулятор ємністю під 4000 мАг за такий короткий період часу, потрібна підтримка швидкої зарядки потужністю не менше 18, а краще – 25 Вт. Проблема більш раннього зносу батареї від високошвидкісної зарядки користувачів, як показує практика, мало хвилює.

Камера

Ну, і куди без камери. За останні роки мобільна фотографія не тільки виділилася в окремий вид мистецтва, а й фактично витіснила з ринку фотоапарати-мильниці. Ну хто в здоровому глузді сьогодні буде купувати окремий пристрій для фотозйомки, якщо сучасні смартфони здатні не тільки вести зйомку при світлі, але і робити відмінні знімки в темряві, а також наближати об’єкти без втрати якості? Також на потребу користувачів в хорошій камері впливають соціальні мережі. Оскільки головним майданчиком, де проходить основна тусовка, є Instagram, сьогодні просто соромно не вести власний аккаунт, в якому повинні регулярно з’являтися нові фотографії і Сторіс.

Що характерно, користувачі практично перестали звертати увагу на діагональ дисплея і продуктивність смартфона. Справа в тому, що багато хто почав розуміти, що споживати контент, якого для мобільних пристроїв стає все більше і більше, на маленьких екранах незручно. «Залізо» ж практично завжди йде на додачу. Справа в тому, що практично всі апарати в ціновому сегменту 7-15 тисяч гривень мають по 8 процесорних ядер і 6, а то і 8 ГБ оперативної пам’яті. Ну, а такого набору вистачить навіть для того, щоб витягнути Fortnite на максимальних налаштуваннях, не кажучи вже про Instagram.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button