Новини

Samsung значно покращить свої бюджетні смартфони

Обговорення
Samsung Galaxy M10s

Інсайдер, що опублікував вчора характеристики камер смартфонів Samsung Galaxy A 2020 року, сьогодні продовжив інформувати про перспективні моделі корейської компанії. На цей раз «під роздачу» потрапили моделі оновленої лінійки Galaxy M – M21, M31 і M41.


У порівнянні з поточними моделями нові представники лінійки помітно додадуть в характеристиках, причому за всіма статтями.

Так, якщо Galaxy M20 задовольняється зараз SoC Exynos 7904, 3 ГБ ОЗУ і подвійний камерою з датчиками розширенням 13 і 5 Мп, то в Galaxy M21 вже буде мати 4 Гб ОЗУ, SoC Exynos 9609 і подвійну камеру з основним датчиком на 24 Мп.

Samsung Galaxy M

Galaxy M31 перебереться на явно більш потужну платформу Snapdragon 665 і отримає потрійну камеру з основним датчиком розширенням 48 Мп, ну а Galaxy M41 отримає SoC Exynos 9630, 6 ГБ оперативної пам’яті і камеру з датчиком розширенням 64 Мп.

Якщо ще і ціни залишаться на колишньому рівні, а також не зміниться (або підвищиться) ємність акумуляторів, то нові представники лінійки можуть закріпити успіх поточних моделей.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Meizu 16s Pro – ідеальний бюджетний флагман і ось чому

В минуле

MIUI 11: стала відома дата виходу на перших смартфонах Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво