Новини

Vodafone запустив “халявний” тариф, але підключити його дуже важко

Останнім часом в Україні з’явилося багато тарифних планів, один дешевше іншого. Здається, що зупинити цей процес вже практично неможливо. Компанії немов зі шкіри геть лізуть, щоб зробити інтернет дешевше, ніж у конкурентів. Такими темпами ми скоро, мабуть, дійдемо до повністю безкоштовного інтернету.

Бюджетний тарифний план

Нова тарифна лінійка одного з найбільших операторів України виглядає цікаво, особливо для людей, які воліють не витрачати занадто великі суми на мобільний зв’язок, але все ж мати під рукою доступ в інтернет. Умови найдешевшого тарифу в цій лінійці такі:

  • 1 гігабайт мобільного інтернету
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі
  • 100 хвилин на інші українські мережі
  • 50 СМС за 1 гривню 50 копійок.

Пропозиція дійсна на всій території України. Ціна – 30 гривень в місяць. У випадку, якщо у вас закінчиться пакет послуг, можна замовити новий позачергово. І це дуже зручно, в тому числі тому, що якщо у вас закінчиться пакет, інтернет відразу пропаде. Не чекати ж кілька днів, поки не зніметься нова абонплата?

Vodafone

Власне, головним достоїнством тарифного плану звичайно, буде ціна. Мабуть, не знайти нічого кращого для людини, яким телефон потрібен тільки щоб дзвонити. На даний момент це одна з найбільш дешевих пропозицій на українському ринку мобільного зв’язку. При цьому, коли ви переходите на нього з більш дорогого тарифу, у вас зберігаються всі бонуси і придбані послуги.

Як підключити тариф

Для того, щоб підключити тарифний план Vodafone 4G Smart XS, потрібно бути щасливчиком, які отримали спеціально смс пропозицію, або зателефонувати оператору і з’ясувати можливість підключення.

Після того, як фахівці з офісу оператора підключать вам 4G Smart XS, можете насолоджуватися халявним тарифом. Щоб замовити новий пакет послуг, можна просто ввести *101*444#. Гроші автоматично знімуться, і відразу ж будуть нараховані нові хвилини і гігабайт Інтернету. Поки що нічого дешевше в Україні немає, хіба що Залізна двадцятка, але у lifecell не всюди є покриття. Так що багато людей дуже активно користуються новим тарифом Vodafone.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button