Новини

Google випустила нову операційну систему Chrome OS 76

Нова версія Chrome OS 76 отримала цілий ряд поліпшень і нововведень, одним з найважливіших виявилася функція додавання до 4 віртуальних робочих столів з власним розташуванням елементів, – повідомляє видання TheVerge.

При жесті вгору для огляду всіх вікон в правому верхньому кутку з’явилася нова кнопка з написом New Desk, що відповідає за створення нового робочого столу на який можна перетягувати вікна і перемикатися між ними за допомогою руху чотирма пальцями.

Крім цього, Google додала новий веб-додаток з демонстрацією нових функцій в Chrome OS. Серед нововведень також вказані «автоматичні кліки» для симуляції клацання миші наведенням покажчика на певний об’єкт. Для більш зручного управління звуком у вкладках були додані поліпшені елементи управління мультимедіа, а в системному меню відображаються всі вкладки, що відповідають за звук. Також було покращено керування обліковими записами Google.

Крім цього, деякі нововведення не були вказані Google. Зокрема, з’явилася можливість відправлення URL-адрес з Chrome OS на мобільний пристрій під управлінням ОС Android, остаточно прибрана підтримка Flash, а користувачам буде простіше побачити можливість установки сторінки в якості прогресивного веб-додатку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button