Новини

84 Гб 4G-інтернету та безліміт за кордон: Vodafone запропонував доступний тариф

Кожен стільниковий оператор в Україні прагне до того, щоб як можна більш широке коло людей використовував його послуги, адже від числа абонентів безпосередньо залежить розмір максимально можливого прибутку з точки зору довгострокової перспективи. Часто в гонитві за клієнтами оператори зв’язку йдуть на різні кроки. Так, компанія Vodaofone запустила практично оптимальний тарифний план, що містить у собі 84 Гб мобільного інтернету і 300 хвилин розмов, то є вкрай щедрі набори можливостей, які майже напевно зможуть задовольнити запити майже будь-якого клієнта, в тому числі самого вимогливого.

В рамках запущеного тарифу клієнт Vodafone кожен місяць отримує 84 ГБ мобільного інтернет-трафіку на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а така може досягати величезного значення а цілих 300 Мбіт/с, тобто дуже великого. Інтернет-трафік дозволено витрачати на будь-які потреби, в тому числі на завантаження торрентів, перегляд фільмів, відвідування веб-сайтів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, листування в месенджерах, а також на що-небудь ще. Можна навіть роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, роблячи все це без грошових витрат зі свого боку. На жаль, не можна витрачати більше 3 Гб в день, так як потім швидкість падає до непридатних для комфортної роботи значень.

Vodafone

Крім інтернет-трафіку, запущений тарифний план здатний похвалитися 300 хвилинами розмов на будь-які номери по всій Україні, в тому числі на міські. Дзвінки всередині Vodafone і зовсім не тарифікуються. Крім голосового зв’язку, оператор включив в тариф ще і 50 SMS у день за 1,50 грн. Також у новому тарифі присутній безліміт у Польщу та Росію за 3 грн/день.

Повний список можливостей тарифу SuperNet Turbo

Пакет послуг на місяць у межах спеціальних умов 75 грн Вартість послуг понад пакету
4G/3G Інтернет Безліміт (3Гб у день на максимальній швидкості)
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі України 300 хв 0,60 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день
(в межах 10 пакетів на добу)
3 грн/хв
Безліміт на 1 номер абонента в Польщі
Безліміт на 1 номер абонента в Росії
3 грн в день користування
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт.
за 1,50 грн/день
0,50 грн/шт

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button