Hardnews

Honor Band 6 став доступний кожному за дуже привабливою ціною

Фітнес браслет Honor Band 6 дебютував давно, на початку листопада 2020 року. Однак дотепер він був офіційно доступний лише в Китаї. Однак вже зараз його зможуть придбати всі зацікавлені, незалежно від того, в якій країні світу вони живуть.

Специфікація Honor Band 6

Гаджет привертає увагу в першу чергу завдяки великому дисплею AMOLED – екран має діагональ 1,47 дюйма та роздільну здатність 194 × 368 пікселів, а крім того, він оточений порівняно вузькими рамками, що ще більше посилює позитивне враження. Звичайно, ви можете встановити на ньому один із безлічі різних циферблатів, залежно від ваших уподобань та смаку, а також інформації, яка вам потрібна з першого погляду. Дисплей покритий склом 2,5D із покриттям, що захищає від відбитків пальців.

Honor Band 6

Виробник також наголошує, що батареї, встановленої на браслеті, вистачає на 14 днів “типового використання”. Якщо, з іншого боку, користувач використовує його більш інтенсивно, цей час буде трохи скорочено, до 10 днів. Варто також згадати, що специфікація Honor Band 6 також включає підтримку швидкої зарядки (10-хвилинна зарядка забезпечить електроенергією 3 дні роботи).

Крім того, специфікація Honor Band 6 також включає пульсометр і пульсоксиметр, тобто функцію вимірювання рівня насичення киснем у крові (SpO2). Звичайно, на борту присутня також технологія TruSleep для моніторингу та подальшого аналізу сну. У свою чергу, для жінок існує можливість відстеження менструального циклу.

Звичайно, браслет пропонує функцію відстеження фізичної активності користувача – вона матиме 10 професійних спортивних режимів, з яких цілих шість груп автоматично визначають і починають запис тренування.

Додаткові зручності – це функція управління музичним програвачем та спрацьовування кнопки спуску камери у спареному смартфоні, а також передача повідомлень із програм. Специфікація Honor Band 6 також включає водонепроникний корпус (до 50 метрів). На борту немає GPS.

Honor Band 6 ціна

Рекомендована ціна Honor Band 6 для міжнародного ринку встановлена ​​на рівні 49,90 євро. Проте зараз його можна купити з добрячою знижкою. Всього за $39.99. Для цього потрібно скористатися промокодом BAND6GLOBAL на цій сторінці. Але треба поспішити, так я за такою ціною пропонується лише невелика партія браслетів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button