Новини

Стільниковий оператор Київстар запустив тарифний план, про який всі завжди мріяли

Нещодавно стільниковий оператор «Київстар» запустив прекрасний тарифний план, про який всі завжди мріяли. Головний плюс тарифного плану, про який ми вам сьогодні розповімо, полягає в тому, що він включає кілька різних послуг, а не тільки мобільний зв’язок та інтернет.

Як підключити кращий тарифний план?

Новий тарифний план від «Київстар» включає в себе величезну кількість послуг, в тому числі всі, що необхідно звичайному абоненту. Ось що ви будете отримувати в рамках цього тарифу:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто вісімдесят хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Повний безліміт для мобільного інтернету.

Розмір місячної абонентської плати в даному тарифному плані становить двісті п’ятдесят гривень, проте спочатку ви будете платити всього лише двісті. На перший погляд, звичайний безлімітний тарифний план, але є одне «але» – до пакета послуг, крім мобільного зв’язку, входить високошвидкісний безлімітний домашній інтернет. Ви платите за дві послуги відразу і економите значну суму грошей!

Назва цього тарифного плану – «Все разом Вигідний». Щоб перейти на нього, ви повинні ввести комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, після чого слідувати інструкціям оператора. Доступна також можливість переходу і через мобільний додаток для смартфонів «Мій Київстар».

Як ми писали раніше, мобільний оператор «Київстар» запустив відмінну послугу – дозволив вибрати один номер, на який ви зможете дзвонити, скільки хочете, навіть якщо на рахунку у вас у немає ніяких грошей на рахунку і ви не змогли оплатити вчасно місячний пакет послуг. Для того, щоб отримати таку можливість, вам достатньо всього лише підключити послугу «Ми разом». Підключення не оплачується додатково. Після цього ви зможете дзвонити на обраний номер «Київстар» скільки захочете і коли захочете.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button