Vodafone

10 Гб інтернету і безкоштовні дзвінки: кому Vodafone пообіцяв безкоштовний тариф

Мобільний оператор «Vodafone Україна» пообіцяв безкоштовний тариф для цілого ряду українських абонентів. Вони отримають десять гігабайтів інтернету і безкоштовні дзвінки на номери всіх мобільних операторів України.

Хто отримає чудовий подарунок від мобільного оператора

Мобільний оператор прийняв рішення надати безкоштовний пакет мобільного зв’язку тим своїм абонентам, які знаходяться на передовому плані боротьби з черговою хвилею всесвітньої пандемії коронавіруса COVID-19. Це в першу чергу працівники мобільних бригад вакцинації, які змушені будуть найближчим часом вакцинувати мільйони наших співгромадян.

Серед подарунків, які отримають від мобільного оператора люди, змушені контактувати з величезною кількістю потенційно заразних людей буде десять гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету. Також співробітники мобільних бригад вакцинації отримають кожен одну тисячу хвилин хвилин на розмови з усіма номерами України, включаючи номери стаціонарних міських мереж.

Нещодавно прес-служба мобільного оператора повідомила, що перелік номерів телефонів людей, які є співробітниками мобільних бригад вакцинації, буде надаватися Міністерством охорони здоров’я і оновлюватися в реальному часі. Це відрізняється від попередніх випадків, коли такі ж подарунки від мобільного оператора отримували лікарі, але вони повинні були самі реєструватися в системі.

Всі надані безкоштовні хвилини і гігабайти можна буде використовувати протягом тридцяти днів з моменту нарахування. До речі, всього, за словами представників мобільного оператора «Vodafone Україна» на боротьбу з пандемією було виділено понад шістдесят мільйонів гривень. Сюди входять як різні безкоштовні послуги зв’язку, що надаються медикам і клієнтам, так і безпосередня закупівля апаратів штучної вентиляції легенів для українських інфекційних лікарень.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу, яка полягає в тому, що ви можете протестувати швидкість вашого мобільного інтернету за допомогою програми Speedtest. У нагороду за це ви можете отримати повний безліміт на соціальні мережі протягом трьох місяців безкоштовно в рамках акції «Social PASS в подарунок».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button