Бізнес та акції

“Нова пошта” втрачає лідируючі позиції : “Укрпошта” вразила всіх новою “фішкою”

Нововведення від “Укрпошти” вразило дійсно всіх – зниження своїх цін на послуги. Нещодавно, ця новина з’явилася на офіційному порталі національної пошти. Всі знають, що вартість доставки на будь-якій пошті залежить не тільки від ваги товару, але і від відстані, габаритів, населеного пункту. Нововведення полягає в тому, що тепер “Укрпошта” закріпить фіксовану вартість, яка не буде змінюватись від вищезазначених факторів. І це реально круто!


OLX не можуть натішитись

Керівництво компанії заявило, що найбільше від цього виграє платформа OLX. Адже, люди досить часто замовляють різноманітні речі на цьому сервісі, і мало того, що оплачують товар, потрібно внести кошти ще за доставку поштовим компаніям. Тому, переважна більшість людей незадоволені таким станом речей і “Укрпошта” вирішила зробити подарунок у вигляді зниження ціни на послуги.

Зазвичай, відправлення через OLX – це малогабаритні товари. Часто, люди можуть робити посилки по області або навіть по місту. Ціни звичайно за такі послуги – досить великі, враховуючи населені пункти, габарити і тд. А тепер, ціна від “Укрпошти” буде фіксованою у розмірі всього 25 грн у будь-яку точку нашої країни. Від такого виграє не тільки пошта, але й сама платформа OLX.

“Нова пошта” втратить клієнтів

Завдяки новій системі зниження цін – можна гарно зекономити. Якщо раніше, люди скаржились на те, що “Укрпошта” довго доставляє посилки, при цьому бере за свої послуги на рівні з “Новою поштою” – тепер же, перевага буде на боці “Укрпошти”.

Варто зазначити, що вартість відправлень через OLX буде діяти в рамках “Укрпошта Експрес”. Тому, завдяки новим цінам – “Нова пошта” дійсно втратить доволі багато своїх клієнтів.

У керівництві зазначається, що:

  • Доставка по області та місту буде до 2 днів.
  • Доставка в інші регіони – до 3 днів.

Разом чекаємо нововведення та реакції на це “Нової пошти”, яка повинна щось придумати задля збереження своїх клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button