SoftnewsСтатті

Зареєстровано перший у світі шлюб на технології блокчейн: ера цифрових обручок почалась

Перспектива навіть в таких питаннях, як весілля, перейти в цифровий формат, тільки здається далекою. Досить згадати, що люди вже можуть віртуально одружитися в Minecraft або навіть в чаті. А тепер унікальні цифрові кільця приходять на зміну звичним нам смужкам металу на пальцях.

На нещодавній весільній церемонії двох співробітників криптовалютної платформи використовувалися справжні цифрові кільця, створені за допомогою токенів і технології блокчейн. Обмінявшись весільними клятвами, молодята активували персональні NFT-токени Tabaat, що в перекладі з івриту означає «кільце». Таким чином, додатковим підтвердженням їхнього шлюбу стали унікальні цифрові кільця.

Ребекка Роуз і Пітер Качергінский одружилися за допомогою блокчейна. Зображення: Twitter / @rgoldilox

NFT (non-fungible token) – це унікальний невзаємозамінний токен, який не можна обміняти або замінити іншими токенами. Зазвичай він використовується для підтвердження унікальності цифрових творів мистецтва. В даному випадку кільця Tabaat існують в двох примірниках і створення нових просто неможливе.

У цифрових кілець навіть є свій «дизайн»: в їх склад включена анімація, що символізує єднання двох складових. За NFT-кільцями кожен бажаючий може спостерігати на сайті etherscan.io, а анімація була розміщена в Twitter у тред (серія твітів), присвячений незвичайному весіллю.

В теорії такі кільця будуть існувати вічно, принаймні, поки існує інтернет, їх неможливо втратити або банально зняти з пальця і ​​прикинутися холостою людиною.

Проте, цілком ймовірно, що така технологія в майбутньому стане цілком буденною, і молодята будуть діставати смартфони не для того, щоб змінити статус в соціальних мережах і запостити селфі, а обмінятися цифровими кільцями на блокчейні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button